Генератор для повноцінної роботи

Дата: 23.12.2022 20:32

Фото без описуСьогодні на території Довжанського центру первинної медичної допомоги завершено роботу зі встановлення генератора потужністю 24 кВт, вартістю близько 500 тисяч гривень. У цей непростий час це дасть можливість повноцінно працювати як лікарям Довжанської амбулаторії, так і центру екстреної медичної допомоги («швидкій»), поліцейській станції та, у разі потреби, колишньому стаціонару, який облаштований і готовий прийняти внутрішньо переміщених осіб.

Такий необхідний генератор отримано в рамках співпраці Довжанської сільської ради з Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX), за що їм велике спасибі.

Одночасно інформуємо, що триває робота щодо забезпечення всіх комунальних закладів сільської ради генераторами та паливом для них. Цими днями дане питання уже вирішено у школах та «садочках» нашої громади.

Наближаємо Перемогу разом!🇺🇦