Зустріч молоді з військовими

Дата: 28.07.2022 16:54

Фото без описуСьогодні в рамках Дня державності України відбулася зустріч, що дала можливість активній молоді поспілкуватися з представником наших захисників, Василем Батрином, який цими днями приїхав у відпустку, а також учасником процесів становлення незалежної України, починаючи з періоду створення Народного Руху, Василем Кузаном.

Крім того, присутні із захопленням слухали тематичну презентацію, яку підготувала вчителька історії Наталія Геда.

Приємним сюрпризом були патріотичні подарунки, які хлопці та дівчата підготували для наших захисників.

Крім слів вдячності та захоплення, молодь висловила щиру віру в Перемогу нашої країни в жорстокій війні, яка зараз триває.

І саме ця Перемога має стати останнім етапом боротьби нашого народу за свою свободу та незалежність! 🇺🇦