Спільні зусилля – відповідний результат

Дата: 20.07.2022 16:37

Фото без описуОстаннім часом ми отримували численні звернення жителів та гостей нашої громади щодо стану транспортного мосту через річку, що веде в напрямку урочища «Бронецька ріка», який роками не ремонтувався.

Як з’ясувалося, даний міст – безгосподарний: він не належить ні громаді, ні державі, ні лісівникам. Це і призвело до такого його стану.

Після невеликої наради, організованої сільським головою Віктором Симканичем за участі представників ДП Доважанське ЛМГ та приватного підприємця Дмитра Продана, дана проблема, що роками не вирішувалася, зрушилася з мертвої точки.

Довжанське ЛМГ та підприємець надали всі необхідні матеріали, а сільська рада організувала та провела роботи щодо ремонту такого важливого об’єкта інфраструктури.

Результат робіт - це безпечний проїзд та прохід як для жителів, так і для лісівників, туристів та просто любителів природи.

P.S. Після приведення даного інфраструктурного об’єкта в належний стан, сільською радою вживаються заходи щодо взяття його на баланс територіальної громади.