Запрошуємо до членства у Молодіжній раді при Довжанській сільській раді

Дата: 15.11.2022 10:17

Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Фото без описуМолодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі. Основною метою її діяльності буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Довжанської територіальної громади, узгодженості їй у вирішенні питань пов’язаних із життям молоді та її участю у всіх сферах життя суспільства.

ЧИМ ЦЕ КОРИСНО САМЕ ТОБІ:

• Ти матимеш можливість реально впливати на розвиток своєї громади.
  • До твоєї думки будуть прислухатися дорослі та влада.
  • Нові цікаві знайомства та зустрічі.
  • Набуття досвіду організатора, волонтера.

Однак для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради потрібно, аби до її складу увійшли найкращі представники молоді Довжанської територіальної громади.

Саме тому оголошується конкурсний відбір кандидатів.

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком 14-33 років, представників інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території громади (за згодою),  представників органів студентського та учнівського самоврядування долучитися до створення Молодіжної ради.

Що для цього потрібно?

Необхідно подати анкету (біографічну довідку) та пакет документів для участі в установчих зборах.

Для участі в установчих зборах необхідно:

1.Заповнити анкету (біографічну довідку) кандидата до складу Молодіжної ради при Довжанській сільській раді, відповідно форми (додаток 1).

2.Копію паспорта.

3.Разом із анкетою подати у відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Довжанської сільської ради наступний пакет документів:

3.1. Для інститутів громадянського суспільства:

– копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

– копію статуту інституту громадянського суспільства;

– витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми (додаток 2).

3.2. Для органів  учнівського самоврядування, батьківського комітету та педагогічного колективу закладів освіти:

– витяг з протоколу засідання керівного органу учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради відповідно затвердженої форми (додаток 3).

- витяг з протоколу  засідання батьківського комітету;

- витяг з протоколу зборів трудового колективу.

3.3. Для жителів Довжанської сільської територіальної громади:

– список 10 громадян, які висувають особу кандидатом до молодіжної ради, відповідно до затвердженої форми (додаток 4).

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 30 листопада 2022 року включно (крім вихідних  днів) за адресою:   с.Довге вул. Січових стрільців,11,  або на електронну адресу – dovgeokmst@ukr.net

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при  Довжанській сільській  раді відбудуться 15 грудня 2022 року, початок зборів о 10:00 год.к.ч.

Місце проведення:  зал засідань Довжанської сільської  ради.

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради

Боднар Ольга Дмитрівна – тел. 0968028428