Засідання комісії з питань захисту прав дитини Довжанської сільської ради

Дата: 14.02.2022 14:48

Фото без описуВідбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Довжанської сільської ради під головуванням сільського голови Віктора Симканича.

На порядок денний було винесено 3 питання:

• визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні батька з малолітнім сином,
  • затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Також присутні обговорили питання встановлення статусу дитині, яка залишилася без батьківського піклування та стану позовної заяви про позбавлення батьківських прав матері відносно малолітніх дітей 2010 р.н. та 2013 р.н., яка передана Іршавським районним судом на розгляд Хустського районного суду.