У Довжанському лісомисливському господарстві відкрито меморіальну дошку видатному закарпатському лісівнику Василю Леднею

Дата: 21.01.2022 15:16

Фото без описуСьогодні, 21 січня, в Довжанському лісомисливському господарстві увіковічнили пам'ять видатного закарпатського лісівника, колишнього начальника Закарпатського ОУЛМГ Василя Леднея (1961 - 2021).

За ініціативи начальника Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Вікторії Білоусової, директора ДП «Довжанське ЛМГ» Олександра Шкарупи та всього колективу підприємства на будівлі Довжанського лісомисливгоспу встановлено меморіальну дошку в пам'ять про нашого видатного земляка.

«Людина, яка ліс любила понад усе, яка заклала фундамент усієї лісової галузі на Закарпатті і не уявляла своє життя без цієї професії. Саме таким всі пам’ятають Василя Івановича Леднея. Нехай ця меморіальна пам‘ятка завжди буде нагадувати про таку видатну постать нашого краю », - сказала під час виступу керівник Закарпатського ОУЛМГ Вікторія Білоусова.

За непросту і відповідальну роботу щодо виготовлення меморіальної дошки взявся скульптор, митець та лауреат премії імені Йосипа Бокшая і Адальберта Ерделі в жанрі монументального мистецтва - Василь Білей.

Довідка:

Василь Іванович Ледней - відомий закарпатський лісівник.

Народився 21 січня 1961 року в с.Довге, що на Іршавщині.

Професійній діяльності присвятив більше 40 років. За цей період часу був не тільки лісівником, а й заступником голови Іршавської райдержадміністрації, депутатом обласної ради, неодноразово обирався депутатом Іршавської районної ради.

За матеріалами: Закарпатського облуправління лісового та мисливського господарства