Нові рахунки для зарахування надходжень до загального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів з 1 січня 2022 року

Дата: 05.01.2022 14:06

У Головному управлінні ДПС у Закарпатські області інформують платників, що з метою спрощення сплати грошових зобов'язань, зменшення кількості помилково сплачених коштів, для зарахування надходжень по податках, які стовідсотково зараховуються до загального фонду державного бюджету, а саме: по податку на додану вартість, акцизному податку, військовому збору, податку на прибуток підприємств і органiзацiй, що перебувають у державній власності, рентнiй платі за користування радіочастотним ресурсом України, частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що перебувають у державній власності та інших, Державною казначейською службою України з 1 січня 2022 року, окремо для кожного з цих податків, відкрито один бюджетний рахунок.

Переглянути реквізити нових рахунків, які почнуть діяти з 01.01.2022 року, можна, клікнувши ТУТ.

Завантажити реквізити рахунків для сплати податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів, можна, клікнувши ТУТ

Завантажити реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Закарпатській області з 01.01.2022 року, можна, клікнувши ТУТ

Деталі за посиланням: Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску