Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в Довжанській громаді

Дата: 20.11.2021 16:20

Фото без описуПерші два етапи ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, пройшли у закладах освіти нашої громади.

Так, учора Приборжавський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів гостинно приймав 49 учасників ІІ етапу конкурсу, які представили всі навчальні заклади нашої громади.

Учні 3-11 класів, переможці І-го, шкільного етапу, підійшли відповідально та зацікавлено до виконання конкурсних завдань. Захід пройшов у дружній та урочистій атмосфері.

Переможці матимуть честь представляти нашу громаду на ІІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, який відбудеться 10 грудня цього року в м. Ужгород.