З 9 листопада 2021 року заклади освіти Довжанської громади працюють у звичному режимі

Дата: 08.11.2021 16:58

Вже завтра, після відпочинку, учні всіх закладів загальної середньої освіти Довжанської територіальної громади приступлять до навчання.

Усі труднощі, пов’язані з ситуацією навколо теми газу позаду. Теплі класи чекають своїх школярів.

Приємний сюрприз очікує наших першокласників, які після канікул повернуться в оновлені класи і сядуть за нові, зручні, сучасні парти.

В рамках заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Довжанської сільської ради здійснено закупівлю 201 комплекту учнівських меблів.

Крім того, за кошти з місцевого бюджету, додатково закуплено 24 комплекти парт для 3-го класу Липецькополянського закладу загальної середньої освіти.