Вітання ювілярці!

Дата: 20.10.2021 12:48

Фото без описуУже стало доброю традицією вітати із поважним ювілеєм мешканців нашої громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця.

Цими днями вітання з 90-річчям приймала наша співмешканка - Дем'яненко Таісія Семенівна. Більше 30 років свого життя Таісія Семенівна присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління, сіючи в їх душі розумне, добре, вічне.

А найбільша нагорода для вчителя - це любов та повага учнів. І саме ці почуття висловили ювілярці її вихованці - випускники 1979 року, які організувалися і завітали до улюбленої вчительки з вітаннями та подарунками.

Не менш приємним сюрпризом для Таісії Семенівни було привітання керівництва громади та колегині, багаторічної керівниці - Косик Марії Іванівни.

У своєму вітанні голова громади Віктор Симканич висловив ювілярці слова вдячності за багаторічну сумлінну працю та побажав міцного здоров'я, тепла та затишку в родині.