Зустріч з начальником Іршавської державної податкової інспекції Романом Жибаком

Дата: 17.09.2021 16:04

Фото без описуВ Довжанській сільській раді відбулася зустріч начальника Іршавської державної податкової інспекції Романа Жибака з головою територіальної громади, депутатами та працівниками сільської ради.

Основна тема зустрічі - добровільне декларування грома дян, яке стартувало 1 вересня цього року.

Роман Михайлович пояснив, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме до 1 вересня 2022 року.

Протягом цього часу громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Разом з тим, начальник ДПІ відповідав на питання присутніх, зауважуючи, що і він, і його підлеглі завжди готові до діалогу та співпраці.