Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг функціонує в Приборжавському

Дата: 13.09.2021 09:29

Фото без описуПриємно повідомити, що цього тижня, за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади, призначено адміністратора центру надання адміністративних послуг (віддалене робоче місце с. Приборжавське) – Гергель Аліну Іванівну.

Таким чином, у всіх старостинських округах Довжанської територіальної громади адміністраторами ЦНАПу буде здійснюватися прийом громадян та надання їм адміністративних послуг, а це:

? видача різного виду довідок,

?реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання,

? вклеювання в паспорт громадянина України (у формі книжечки) фотокартки при досягненні громадянином 25- або 45-річного віку,

? державна реєстрація права власності на нерухоме майно,

?видача витягу з єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно,

? прийом заяв щодо:

- призначення субсидій, пільг, надання матеріальної/соціальної допомоги, встановлення статусу, видачі посвідчень, присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна,

- земельних питань та багато інших послуг згідно затвердженого переліку.

А вже найближчим часом адмністратори ЦНАПу розпочнуть реєстрацію актів цивільноно стану: народження, смерті, шлюбу. Це стало реальним після проведення численних переговорів, прийняття відповідних рішень та розпоряджень, отримання необхідних доступів.Весь процес впровадження цих життєво важливих послуг у ЦНАП ускладнювався також тим, що наша громада однією з перших, якщо не першою в області, повністю передає послуги, що раніше надавалися секретарями виконавчих комітетів сільських рад, на адміністраторів центру надання адміністративних послуг.

Із впровадженням даних послуг ЦНАП набуде нової якості. Адже з цими послугами пов’язані реєстрація місця проживання, паспортні послуги, призначення державниз допомог, субсидій тощо. Отож, за одне відвідування Центру можна буде швидко і зручно вирішити кілька питань.