Турнір по воркаут багатоборству Dovhe Street Workout

Дата: 05.09.2021 12:43

Фото без опису

Вперше в Довжанській громаді відбувся турнір по воркаут багатоборству на базі майданчика Street Workout Dovhe.

Учасники змагалися в таких дисциплінах: підтягування, віджимання на брусах, підйом ніг до перекладини.

У змаганні прийняло участь 11 атлетів, які продемонстрували силу, вправність та витривалість. Також свої вміння показали юні аматори: четверо хлопців і троє дівчат. Глядачі, які прийшли підтримати своїх друзів та знайомих, були вражені підготовкою спортсменів.

Суддями змагання були досвідчені спортсмени, представники воркаут спільноти з міста Хуст – Василь Цибульський та Денис Лучкей.

У нелегкій боротьбі перемогу здобули Віктор Кофланович (ІІІ місце), Василь Пилипчак (ІІ місце) та Юрій Матійко (І місце).

Відрадно, що крім медалей та грамот, спортсмени отримали грошову винагороду від сільського голови Віктора Симканича: 3000 грн. за І місце,

2000 грн. – ІІ місце,

1000 грн. – ІІІ місце.

Також Віктор Михайлович відмітив сміливу дівчинку Ярину Леву, яка виконала вправу підтягування на перекладині.

Крім того, всі учасники та учасниці отримали пам’ятні медалі від наших партнерів організацій Спорт для всіх - Закарпаття» та Workouter UA.

Окрему вдячність організатори свята висловлюють керівнику ГО Закарпатська обласна федерація Стріт Воркаут Владиславу Рущаку за постійну підтримку та супровід у підготовці турніру.

Більше світлин Street Workout Dovhe