Серпнева конференція освітян Довжанської територіальної громади

Дата: 30.08.2021 14:59

Сьогодні відбувся перший форум освітян Довжанської територіальної громади.

Фото без опису

Символічно, що захід пройшов на базі Сухівської гімназії імені Дмитра Креміня, де зібралися разом представники всіх закладів освіти.

Вступним словом учасників форуму привітав голова громади Віктор Симканич. Він наголосив на тому, що всі ми вступаємо в перший повноцінний навчальний рік і освіта є одним з найважливіших напрямків розвитку нашої громади, що потребує уваги не тільки самих освітня, а й виконавчого комітету, депутатського корпусу і держави. Це, в першу чергу, покращення матеріально-технічної бази для створення належних умов для всебічного розвитку наших дітей.

Конференція була побудована у новому форматі. Кожен учасник мав можливість подати свою обґрунтовану ідею для покращення освіти як у своєму навчальному закладі , так і в громаді в цілому.

У своїй презентації начальник відділу освіти Алла Петровці ознайомила присутніх зі станом справ освіти в цілому та в розрізі освітніх закладів.

В ході дискусії учасниками було напрацьовано основні ідеї, пропозиції щодо пріорітетних напрямків роботи у новому навчальному році.

Якісна робота освітян під час сьогоднішнього заходу стала можливою завдяки його належній організації з боку начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Довжанської сільської ради Алли Петровці, головного спеціаліста відділу Ольги Боднар та господарки закладу Віри Пупени.