Довжанська сільська територіальна громада
Хустський район, Закарпатська область

Товариський матч за участю ветеранів футбольного клубу "Боржава"

Дата: 19.07.2021 15:33

Фото без опису

Минулої неділі Боржава-арена гостинно приймала футболістів різних поколінь: як теперішніх гравців, так і ветеранів футболу.

Хоча матч носив товариський характер, та на полі вирували справжні спортивні пристрасті.

Найдосвідченішим гравцем матчу був легенда довжанського футболу - Михайло Квак, який багато років поспіль захищав ворота довжанської команди і не тільки. Попри свій поважний 72-річний вік, Михайло Михайлович під час гри показав неабиякий майстер-клас.

По завершенню матчу, голова громади Віктор Симканич нагородив ветеранів футболу грамотами за особистий внесок у розвиток спорту та збереження футбольних традицій.

Після офіційної частини, учасники зустрічі продовжили спілкування у так званому "третьому таймі", під час якого охоче ділилися враженнями та приємними спогадами.