ІІІ зустріч робочої групи по розробці стратегії Довжанської ТГ

Дата: 07.07.2021 13:34

Плани розвитку громад розроблятимуть на основі рамкового проекту  мінрегіонрозвитку — АГРОПОЛІТ7 липня відбулася третя зустріч по розробці стратегії Довжанської територіальної громади 2021-2027.

Було опрацьовано виконаний SWOT-аналіз і разом з пані Зоряною Стоцько, експерткою з розвитку громад та координаторкою проєкту «Збереження Карпатських пралісів», зроблено уточнення та деталізація щодо певних питань.

Головна увага учасників та учасниць робочої групи приділилась візії Довжанської ТГ. Отже, до вашої уваги, одне  із формулювань бачення нашої громади:

Довжанська територіальна  громада - це екологічно чиста громада з розвинутою інфраструктурою; приваблива для туристів та інвесторів; з комфортними умовами для проживання, відпочинку і праці; громада з розвиненою економікою та високою соціальною згуртованістю.

Наступна зустріч відбудеться в кінці липня. Запрошуємо залучитися зацікавлених у розвитку нашої громади.