Довжанська сільська територіальна громада
Хустський район, Закарпатська область

У палаці-фортеці графів Телекі пройшов "Dovhe Castrum Fest" - фестиваль середньовічної культури та народних ремесел

Дата: 07.06.2021 09:46

Фото без опису

Впродовж двох днів, 5-6 червня 2021 року, палац Телекі гостинно приймав відвідувачів з різних куточків нашого краю.

Неймовірна атмосфера середньовіччя, таємничий замок, дух лицарської відваги та честі закарбуються в пам'яті учасників та гостей фестивалю надовго.

Насичена програма дійства не залишила байдужим нікого, незалежно від віку та вподобань.

Кожен бажаючий міг взяти участь в екскурсії, різноманітних майстер-класах чи квестах; спробувати свої сили у бої на м'якому спорядженні чи лицарському поєдинку; станцювати середньовічний танець. А ще спробувати вівцю, приготовлену на вертулі, унікальне вино, крафтове пиво на будь-який смак, прикрашені власноручно смаколики.

Феєричним завершенням дійства стали нічний штурм палацу та вогняне шоу під зоряним небом...