Міжнародний день захисту дітей в Довжанській територіальній громаді

Дата: 01.06.2021 15:25

Найталановитіші, найактивніші, найкращі діти проживають у Довжанській громаді!

Сьогодні вони довели це на стадіоні "Боржава", де проходило свято з нагоди Дня захисту дітей, організоване відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму спільно зі службою у справах дітей Довжанської сільської ради.

Не стандартний та креативний формат дійства, щирі дитячі посмішки, чудові виступи, захоплюючі квести, танці з піснями, різноманітні конкурси та змагання - все це зробило свято незабутнім для його учасників.

Організаторами були підготовлені квест-карти, де позначені площадки, які повинні відвідати учасники. Пройшовши всі локації, розташовані на футбольному полі, діти збирали наліпки-смайлики. На завершальному, 11-му етапі, учасники отримали заповнену карту. За умови виконання всіх етапів, школярі зібрали один з пунктів Закону України "Про охорону дитинства".

Спільний флеш-моб та "солодкий стіл" по завершенню свята, яке в майбутньому стане традиційним, ще більше згуртували дітей, які представили усі населені пункти нашої громади.