Профілактика дитячої бездоглядності

Дата: 13.05.2021 16:52

Попередження дитячої безпритульності та бездоглядності

Профілактика дитячої бездоглядності - одне із питань, яке перебуває на постійному контролі служби у справах дітей та правоохоронних органів. Так, з метою профілактики ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків, соціального сирітства та дитячої бездоглядності, службою у справах дітей Довжанської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Іваном Ковалем здійснено перевірки сімей, які мають високий ризик потрапляння у складні життєві обставини.

У ході перевірок обстежено умови проживання дітей, проведено профілактичні бесіди з батьками. Окремим батькам наголошено на адміністративній відповідальності за неналежне виховання дітей та необхідності покращення побутових умов проживання.

Також особливу увагу звернуто на недопущення дітьми пропусків навчального процесу без поважних причин. За результатами перевірок складені відповідні акти та будуть проведені чергові візити у сім'ї з метою перевірки дотримання батьками наданих службою та поліцейським офіцером громади рекомендацій.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: у приміщенні