Навчання для персоналу центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Модулі 4, 5

Дата: 05.04.2021 16:11

20-22 та 28-29 січня 2021 року, відбулось навчання для майбутнього персоналу ЦНАП а також працівників Довжанської сільської ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. До нас також долучилися представники Білківської громади,що слугуватиме також подальшому співробітництву та взаємопідтримці між майбутніми працівниками ЦНАПів.

?Тренінги розроблені за напрямом покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою».

?????????Учасниками тренінгу було опановано два навчальні модулі:

????ПРОГРАМА МОДУЛЯ 5. «ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ ЩОДО ОКРЕМИХ ГРУП АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» Тренер Тетяна Книш розповіла учасникам про найбільш затребувані послуги,які можуть надаватися через ЦНАП та поділилася корисною інформацією в сфері надання адмінпослуг.

????ПРОГРАМА МОДУЛЯ 4. «ДІЛОВА ЕТИКА ТА ВЗАЄМОДІЯ З ВІДВІДУВАЧАМИ ЦНАП»

Тренер Анна Сарана навчила учасників правилам спілкування з відвідувачами,ділової етики а також прийомам які дозволять адміністраторам залишатися спокійними в будь якій ситуації.

Ми вдячні тренерам за отримані знання та обіцяємо використати всю отриману інформацію в своїй роботі,адже надання якісних послуг є пріоритетом нашої роботи.