Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Довжанської сільської ради

Дата: 26.12.2020 15:51

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Довжанська сільська рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування:

- головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Довжанської сільської ради.

Основні вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Довжанської сільської ради :

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

- стаж роботи за фахом у закладах освіти не менше 5 років;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»  «Про службу в органах місцевого самоврядування"», «Про державну службу», «Про запобігання корупції"», «Про освіту»;

- вільне володіння комп`ютером;

- вітається наявність нагород та відзнак за фахом.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії сільської ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу з 09.00 до 16.00 в робочі дні  в Довжанській сільській раді  за адресою: с. Довге, вул. Велика, 7.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в робочі дні за тел..031-44-71-223.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.