Про проведення громадських слухань

Дата: 01.10.2020 09:34

Виконавчий комітет Довжанської сільської ради відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою врахування зауважень і пропозицій громадськості повідомляє про оприлюднення ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ до детального плану  території обмежений вулицею Без назви призначеної для комплексної забудови та визначення вихідних даних проектування об’єкта будівництва: малоповерхової житлової забудови за адресою: Закарпатська область, Іршавський район, с.Довге, вул. Без назви, «ур. Заворнова», б.н.

Зауваження та пропозиції подавати до виконавчого комітету Довжанської сільської ради за адресою: 90154, Закарпатська область, с.Довге, вул. Велика, 7.
тел.
031-44-71-221.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до _30_жовтня 2020 року.»