Дата: 01.05.2024 16:23
Кількість переглядів: 52

Фото без описуТрадиційний фестиваль «Боржавська писанка» пройшов сьогодні у Довжанському палаці, зібравши представників усіх освітніх та культурних закладів Довжанської сільської ради та створивши неймовірну атмосферу в старовинних мурах величного замку.

Святкові учасники заходу, зворушливі виступи учнів та вихованців, надзвичайне розмаїття чарівних писанок, від краси яких перехоплювало подих, занурили нас у тисячолітні традиції українського народу, які не тільки додають сил вистояти в нашій боротьбі з ворогом, але й наближають найбільшу мрію всіх нас – Перемогу!

Безмежна вдячність нашим хоробрим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатися, проводити заходи, працювати та святкувати! 💙💛